Gradnja telovadnice pri OŠ Kapela

17. 12. 2020 pričetek izgradnje telovadnice pri Osnovni šoli Kapela

V času, ko se sicer v prvi vrsti trudimo za naše zdravje, a hkrati s pogledom usmerjenim naprej izkazujemo upanje, da bo nekega dne bolje, smo na Kapelskem Vrhu doživeli trenutek, o katerem so sanjale mnoge generacije otrok, staršev in zaposlenih.
Na za mnoge povsem običajen dan, v četrtek, 17. 12. 2020, se je pri Osnovni šoli Kapela pričela izgradnja telovadnice, ki bo omogočila primerne pogoje za vadbo učencem šole, otrokom vrtca in občanom Občine Radenci.
Današnji dan poteka pod vplivom izjemnih čustev tako pri otrocih, kot tudi pri zaposlenih, saj po letih upanja skoraj ne moremo verjeti, da se izgradnja telovadnice res pričenja.
Iskrena hvala županu Občine Radenci g. Romanu Leljaku, direktorici občinske uprave ga. Mojci Marovič in sodelavcem v občinski upravi, ki so zbrali pogum in z veliko volje, vložene energije premagali ovire na poti ter pripeljali projekt izgradnje telovadnice pri Osnovni šoli Kapela do izvedbe.
Z zanimanjem bomo spremljali izgradnjo telovadnice, ki jo z navdušenjem pričakujemo.

Še enkrat, ISKRENA HVALA VSEM, ki pomagate!

Andreja STRMŠEK, ravnateljica