(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Daniela Lešnik, Eva Klemenčič, Kaja Leopold, Katja Kocbek, Laura Šutja, Nika Haložan, Robertina Rožanc, Sanja Vogrinec, Špela Fekonja, Taja Jauk in Viktorija Šafarič,

so se v četrtek, 3. januarja 2013, udeležile medočinskega prvenstva v odbojki za starejše deklice. Tekmovanje je potekalo v telovadnici OŠ Apače, udeležile pa so se ga štiri šole (OŠ Apače, OŠ Radenci, OŠ Gornja Radgona ter OŠ Kapela) iz Upravne enote Gornja Radgona. Tekmovalo se je po sistemu vsak z vsakim na dva dobljena niza do 21.

Naše so pokazale zelo dobro igro ter močno premagale učenke OŠ Radenci ter OŠ Apače. Žal pa igra ni bila dovolj učinkovita proti učenkam OŠ Gornja Radgona, ki so nas le za las premagale v prvem nizu. V drugem nizu pa nam kljub odličnim akcijam ni uspelo spraviti žoge nasprotnicam na tla.

Končni vrstni red

  1. mesto OŠ Gornja Radgona
  2. mesto OŠ Kapela
  3. mesto OŠ Apače
  4. mesto OŠ Radenci

Iskrene čestitke vsem, Igor Prša.

Dostopnost