(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

 

11.4.2015 - Šport in špas - 8. druženje in gibanje vseh generacij - galerija slik

11.4.2015 – Šport in špas – 8. druženje in gibanje vseh generacij

sport-spas-logoV soboto, 11. 4. 2015,  smo opravili še zadnjo delovno soboto v tem šolskem letu. Za vse razrede smo izvedli aktivnosti v sklopu projekta Šport in špas – Druženje in gibanje vseh generacij.  Po jutranjem pozdravu in nagovoru ravnateljice, smo pričeli dan s pozdravom soncu. Nato so bili učenci vključeni različne aktivnosti, ki so jih pripravili naši učitelji, nekatere tudi z zunanjimi izvajalci (Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci, Območna enota RK Gornja Radgona, Zdravstveni dom Gornja Radgona in Radenska konjenica). Prav posebno pozornost si zasluži naša učenka Tjaša Irgolič, ki je bila v skupini Radenske konjenice in je približala športno veščino jahanje tudi našim učencem z njenim konjem kot ena izmed petih konjenikov, ki so prijahali v soboto k šoli.

Sobotni delovni dan smo zaključili s skupnim pohodom po Atilovi poti vseh učencev naše šole, učiteljev, staršev,   starih staršev. Ob koncu pohoda smo razglasili in nagradili najmlajšega udeleženca pohoda, ki je bil Kjal Mulec (star 3 leta) in najstarejšo udeleženko, ki je bila babica drugošolca Maximiliana Farkaša, ga. Marija Farkaš (76 let) ter najštevilčnejšo družino Mulec, ki je štela 5 članov (3 otroci, oče in mama). Sobota, ki smo jo preživeli del dneva skupaj vsi učenci, učitelji, starši, stari starši, se nam bo zagotovo vtisnila v spomin tudi zaradi čudovitega sončnega in toplega vremena.

Šport_špas

Radenska_konjenica

razpored_DD_11_april

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

 

Dostopnost