(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
15.12.2011 - Medobčinsko prvenstvo v odbojki - starejši dečki

15.12.2011 – Medobčinsko prvenstvo v odbojki – starejši dečki

V četrtek, 14. decembra, smo na šoli izvedli medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše dečke. Tekmovanja so se udeležile štiri osnovne šole iz nekdanje občine Gornja Radgona. Na igrišču je bilo pravo tekmovalno vzdušje. Vse šole so prikazale zelo dobro odbojko in jim iskreno čestitamo. Končni vrstni red je bil sledeč:

  1. mesto OŠ Gornja Radgona
  2. mesto OŠ Radenci
  3. mesto OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici
  4. mesto OŠ Kapela

Šolo so zastopali:

Tilen Ivanič 6. a
Marko Muršič 6. a
Jure Marinič 6. a
Rok Knupleš 6. a
Kristjan Čolnik 6. a
Niko Vršič 7. a
Timi Antonič 7. a
Tilen Pintarič 8. a
Martin Šutja 8. a
Aljaž Mauko 8. a
Staš Zupančič 9. a

Čestitke vsem.

Da je tekmovanje potekalo brez težav so skrbeli učenci višjih razredov. Še posebej sta pomagala Žan Knupleš (elektronski semafor, slikanje, glasba, komentiranje …) ter Katja Čolnik (zapisnikarica). Hvala tudi sodniku Robertu Gruškovnjak in vsem ostalim, ki ste pripomogli k temu, da nam bo dogodek ostal v lepem spominu.

Najlepša hvala, Igor Prša.

Dostopnost