(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Galerija slik - Pikin festivalDve rdeči kitki, pege na licih in nosku, pisani nogavici in preveliki čevlji – to je Pika Nogavička. Deklica, ki so jo v sredo, 19. septembra 2012, drugošolci OŠ Kapela in OŠ Radenci obiskali v okviru 23. Pikinega festivala v Velenju.

Najprej so si v Domu kulture Velenje ogledali zanimivo gledališko predstavo Dinozavri v cirkusu, nato pa so se podali na prizorišče Pikinega festivala na TRC Jezero, kjer so aktivno ustvarjali v delavnicah s Piko Nogavičko ter s tem razvijali in urili svoje ročne spretnosti. Manjkalo ni tudi igre na nevsakdanjih igralih in plezalih.

Ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujem Društvu prijateljev mladine Radenci, ki je našim drugošolcem finančno omogočilo ta zanimivi dan, saj so učencem plačali prevoz, kosilo, ogled predstave in vstopnino za delavnice.

Razredničarka: Tina Klemenčič

 

Dostopnost