(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Galerija slik - tehniški dan očistimo slovenijoV petek, 21. 9. 2012 smo z OSMO IN DEVETOŠOLCI doživeli zanimiv in poučen tehniški dan z naslovom: “OČISTIMO NAŠE OKOLJE” v podjetjih CEROP in KEMA v Puconcih.

Spoznali smo zeleni rudnik, sortirnico, kompostarno, preurejeno deponijo in se, kjub temu, da so se nekateri držali za nosove, naučili veliko novega za našo ekološko osveščenost. Po ogledu podjetja CEROP, smo spoznali še proizvodnjo v podjetju KEMA, kjer so nam predstavili nekatere najbolj prepoznavne izdelke tega podjetja, srečali pa smo se tudi z robotom v proizvodnji.  Ob koncu dneva smo očistili našo šolsko okolico, ter se seznanili z novimi ekološkimi obvestili, ki so jih skrbno pripravili naši četrtošolci. Tudi oni so opravili tehniški dan, naredili EKO IZDELEK, namestili nove EKO napise ter popisali koše po razredih.

Hvala učiteljicam Sabini Brumen, Urški Legen, Mariji Andrejč in Vesni Ketiš za pomoč pri izvedbi tehniškega dneva.

koordinatorica EKO ŠOLE mag. Bernarda Roudi

Dostopnost