(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V tednu od četrtka, 4. 4. 2013 do sobote, 6. 4. 2013 je potekal projektni teden. Razredi so bili različno vključeni v aktivnosti.

V četrtek, 4. 4. 2013 smo izvedli  naravoslovni dan- UNESCO nacionalni projekt Živimo skupaj, katerega koordinatorica je bila naša učiteljica Alenka Kozar. Obiskali so nas učenci OŠ Fokovci, Odranci in Rodica ter dijaki iz Srednje šole za gostinstvo in turizem Radenci.

V petek, 5. 4. 2013 je potekal tehnični dan za učence 6. a in b razreda (Kulturna dediščina, Murska Sobota) in 8. a razreda (Ko bom velik, bom; obiskali so nas veterinar, zdravnica, kozmetičarka, medicinska sestra, računalniški programer, ki so predstavili vsak svoj poklic) in kulturni dan za devetošolce (Knjiga mene briga).

Učenci 7. razreda so imeli v petek pouk, saj jih čaka še šola v naravi v mesecu juniju 2013.

V soboto, 6. 4. 2013 ste vsi učenci naše šole ustvarjali v okviru projekta Evropska vas. Ta dan smo nadomeščali petek,  3. maj 2013. Razpored aktivnosti in odhodov avtobusov ob dnevih dejavnosti je bil objavljen tudi na oglasni deski za učence pri vhodu.

Za nami je zanimiv in pester teden, saj so učitelji pripravili številne dejavnosti, ki so jih popestrili še gostje.

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost