(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Galerija slik - Prostovoljski tabor.Od petka 12.4. do nedelje 14.4., sva se učenki Ema Dubrovski in Viktorija Šafarič, skupaj z učiteljico mag. Bernardo Roudi, udeležili prostovoljskega tabora v Medvodah na OŠ Preska. Tam smo se spoznali z učenci iz drugih šol (Kapela, Murska Sobota II., Črenšovci, Žirovnica, Domžale, Dol pri Ljubljani, Maribor, Novo Mesto, Ukrajina).

Po uspešni namestitvi v učilnici so sledile različne delavnice. V posebni učilnici smo lahko pustili svoj pečat in si pobarvali majice. Izdelovali smo darilca za starejše v domu upokojencev in jim tudi zapeli, posneli krajši film, se ukvarjali z novinarstvom… Posadili smo drevo prostovoljstva in pobarvali korita za rože ter okrasili stare stole in mizo.
Ta tabor je je bila za vse nas zelo zanimiva izkušnja. Dobili smo veliko novih prijateljev in se zelo zabavali.

Dostopnost