(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Galerija slik - Področno prvenstvo v atletiki.Našim atletom, sicer ni uspelo doseči uspehov, kot pred letom dni, ko so bili glede na osvojene medalje najuspešnejša šola v Pomurju, so pa kljub temu nastopili odlično.

Medalje so osvojili:

 

razred

Ime in priimek

disciplina

mesto

9

Tomaž Trajbarič

60 m

1

8

Kaja Leopold

daljina

2

6

Manca Tomc

300 m

2

8

Blaž Pučko

vortex

3

Odlično so se odrezali tudi ostali (Mitja Zemljič – daljina, Niko Vršič – višina, Kristjan Čolnik – višina, Laura Marinič – vorteks, Nika Haložan – krogla in Anja Kovačič – štafeta, ki pa se jim žal ni uspelo uvrstiti na oder za zmagovalce.

Vsi rezultati.

Na državno tekmovanje, ki bo 5. junija v Kopru se udeležijo tisti tekmovalci, katerih rezultat je med 24 najboljših iz vseh področnih tekmovanj po Sloveniji. Rezultate lahko spremljate na spletni strani http://www.timingljubljana.si/.

Iskrene česttike vsem, Igor Prša

Dostopnost