(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Galerija slik - Svet v učilnici. V sredo, 21. maja 2014, smo na naši šoli gostili študenta iz Makedonije Petara Trbojevika. Petar je na izmenjavi študentov na Univerzi v Mariboru, v sklopu programa Erasmus, našo šolo pa je obiskal v sklopu projekta Svet v učilnici, v katerega se je naša šola prijavila.

Obisk Petra je bil za vse, ki smo se z njim srečali, prav posebna izkušnja, saj je samozavestno spregovoril o sebi in o svoji državi Makedoniji. Prisostvoval je pouku angleščine v 8. in 9. razredu ter pouku domovinske in državljanske vzgoje v 7. razredu ter likovne umetnosti v 6. razredu. Z učenci se je Petar pogovarjal v angleščini, z nekaterimi učitelji in zaposlenimi pa tudi v srbohrvaščini. Petar je povedal, da je navdušen nad Slovenijo. Navdušila pa ga je tudi naša šola – pohvalil je pozitivno klimo, pa tudi znanje angleščine, ki ga imajo učenci.

Vesna Ketiš, koordinatorica srečanja

Dostopnost