(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Od 3. do 6. junija 2014 bomo gostitelji 3. delovnega srečanja v projektu Moč povratne informacije.  Pričakujemo 13 učiteljev, 2 ravnatelja in 4 danske učence. Gostje bodo bivali v Hotelu Radin, učence bodo sprejele gostiteljske družine naših učencev.

Program

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica in koordinatorica projekta

Naša šola je v lanskem letu uspešno kandidirala na evropskem razpisu Comenius večstranska šolska partnerstva (2013-2015) s projektom s štirimi evropskimi osnovnimi šolami iz Belgije, Danske, Portugalske in Švedske. S sodelovanjem v projektu in načrtovanimi aktivnostmi želimo nadgraditi in pridobiti nova strokovna znanja o tem, kako izboljšati učno uspešnost naših učencev in izboljšati njihove učne dosežke. Cilji projekta sovpadajo z izzivi večine evropskih šol, kako izboljšati učne dosežke učencev. Pravilna povratna informacija (učencu, učitelju ali staršem)  je po mnenju strokovnjakov eden izmed najpomembnejših dejavnikov, ki vpliva na učenje in učne dosežke. Naša šola je koordinatorica v tem projektu.

 

Dostopnost