(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Šolsko leto 2013/2014 se zaključuje. Danes bodo učenci prejeli spričevala o zaključenem razredu osnovne šole. Jutri praznujemo praznik državnosti. Pravičnost, solidarnost, demokracija in ljubezen do domovine so tiste vrednote, ki so nam skupne in so del slovenskega izobraževalnega sistema. Prav je , da jih vtkemo v naše vsakodnevno ravnanje, da bomo v tej skupnosti živeli bolje.

Poslanica ministra za šolstvo dr. Jerneja Pikala ob zaključku šolskega leta.

Nasveti za uspešne počitnice:

     1. Bodi ustvarjalen.

     2. Bodi športno aktiven.

     3. Skrbi za zdrav način prehranjevanja in preživljanja prostega časa.

Naj bodo poletne počitnice polne zanimivih dogodivščin in oddiha. V jeseni nas čakajo novi izzivi.

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost