(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Spoštovani starši.

V skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport z dne, 4. 2. 2015, vas seznanjamo, da v petek, 6. 2. 2015 odpovedujemo pouk in vse dejavnosti na šoli.

Glede na opozorila Agencije RS za okolje, ki napovedujejo v četrtek, 5. 2. 2015 in v petek, 6. februarja 2015 močno sneženje, predvsem v vzhodni polovici Slovenije in posledično težave v zagotavljanju varnosti v cestnem prometu za naše učence, smo sprejeli odločitev z Občino Radenci, da zaradi težav pri zagotavljanju varnosti v cestnem prometu (večina naših učencev je vozačev), v petek, 6. 2. 2015 odpovemo pouk.

Za nujne primere bo v šoli zagotovljeno varstvo. Za prevoz otrok v šolo poskrbite starši sami.

Ta dan bomo nadomestili z delovno soboto do konca šolskega leta 2014/2015.

Prosimo vas za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Okroznica_sneg

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost