(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Šola v naravi 5. in 7. razred - Vojsko, 20. - 24.4.2015 - galerija slik

Šola v naravi 5. in 7. razred – Vojsko, 20. – 24.4.2015

Učenci so bili do danes v šoli v naravi vključeni v raznolike dejavnosti: raziskovanje gozdnih tal, večerni pohod, šaljive štafetne igre, vreme in vremenski pojavi, raziskovanj potoka Gačnika, plezanje po umetni in naravni  steni in lokostrelstvo (22. 4. 2015). Pred njimi sta še dva dneva.

 

Učenci in učiteljice pošiljajo lepe pozdrave iz sončnega Vojskega. Imajo se lepo. Učencem sta bili do sedaj najbolj všeč aktivnosti plezanje na umetni steni in lokostrelstvo (21. 4. 2015).

Obvestilo staršem (20. 4. 2015)

Učenci in učiteljice so srečno prispeli v Vojsko. Veselijo se aktivnosti, ki so jih pedagoški delavci doma CŠOD Vojsko pripravili za današnji in naslednje dni.

Učenci 5. in 7. razreda se odpravljajo v ponedeljek, 20. aprila 2015 v Center šolskih in obšolskih dejavnosti Vojsko.  Vojsko se razteza na 1090 m visoki planoti. Visoko v hribe odmaknjeno in razpršeno naselje ponuja domačinom, marsikateremu planincu ali izletniku poleti in pozimi mnogo nepozabnih užitkov. Ko se iz doline povzpnemo na planoto, se nam odpre čudovit pogled na okoliške hribe in visoke gore.

Iz Idrije, ki leži v kotlini, pridemo na Vojsko po 13 km dolgi asfaltirani poti, ki se vzpenja na »Vojskarsko planoto«. Naši učenci bodo skupaj z razredničarkama učiteljico Heleno Hedžet in Karino Matjašič ter Zdenko Marinič zagotovo preživeli nepozaben teden v najboljši učilnici na svetu – v naravi.

Srečno pot učencem in učiteljicam. Želimo jim, da preživijo prijeten, drugačen šolski teden.

Več o domu, kjer bodo prebivali, si lahko ogledate tukaj.

2015 04 20 Kapela-5-7

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost