(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
5.5.2015 - medobčinsko prvenstvo v atletiki za posameznike

5.5.2015 – medobčinsko prvenstvo v atletiki za posameznike

V torek, 5. maja 2015, se je 26 učencev naše šole udeležilo medobčinskega prvenstva v atletiki za posameznike. Na tekmovanju so se odlično odrezali in osvojili kar deset kolajn, od tega pet zlatih, štiri srebrne in eno bronasto. Vsi učenci, ki so se uvrstili na prva štiri mesta, teh je kar 19, pa so se uvrstili na področno tekmovanje, ki bo 15. maja 2015 na stadionu pri OŠ I v Murski Soboti.

Dobitniki medalj:

Zlata medalja

Blaž Pučko – vorteks, Kristjan Čolnik – višina, Rok Knupleš – 1000 m, Mitja Zemljič – daljina, Maja Pučko – daljina

Srebrna medalja

Kristjan Fras – daljina, Tilen Ivanič – vorteks, Tamara Filipič – vorteks, Maša Zupančič – vorteks

Bronasta medalja

Manca Tomc – 300 m

Ostali kvalificirani na področno prvenstvo

Filip Kovačič – daljina, Luka Marinič – 300 m, Sašo Zupančič – vorteks, Sendy Zver 300 m, Kelly Slavič – 1000 m, Kevin Čuček – vorteks, Rene Vrzel – daljina ter moška in ženska štafeta 4×100 m.

Iskrene čestitke vsem udeležencem tekmovanja. Igor Prša.