(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V sredo, 24. 6. 2015 smo zaključili šolsko leto 2014/2015. Ob ogledu dramske igrice Izgubljena princeska, ki so jo pod mentorstvom učiteljice Tatjane Perša pripravili učenci dramskega krožka, smo občudovali igralske sposobnosti naših učencev in čudovito pripravljeno sceno za igrico. V nadaljevanju zadnjega šolskega dneva smo obeležili tudi dan državnosti. V programu sta uspešno nastopila tretješolca Maj Cehtl in Žan Pirc. Ob koncu smo pohvalili učence, ki so zaključili šolsko leto s samimi peticami ter nagradili predsednico šolske skupnosti Niko Crnkovič in Filipa Kutoša za vestno delo.

Z zanimanjem smo prisluhnili video poslanici ministrice za izobraževanje, znanost in šport dr. Maji Makovec Brenčič, ki si jo lahko ogledate tukaj.

Vabimo vas k ogledu posnetka zborovskega buma, ki je potekal 2. 6. 2015 v Mariboru, na katerem so nastopili tudi pevci mladinskega pevskega zbora:

v četrtek,25.6.2015, ob 8.50 uri na programu TV SLO 2 ali ob 20.25 uri na TV Maribor.

Vsem učencem in zaposlenim želim prijetne počitnice.

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

 

Dostopnost