(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
7.1.2016 - področno prvenstvo v odbojki za starejše dečke

7.1.2016 – področno prvenstvo v odbojki za starejše dečke

Učenci naše šole so se v četrtek, 7.1.2016, udeležili področnega prvenstva v odbojki za starejše dečke. Tekmovanja, ki je potekalo na Osnovni šoli I v Murski Soboti,  se je udeležilo šest ekip. Prvo tekmo smo igrali proti domačinom in jih premagali z 2:0, drugo tekmo smo z 2:0 izgubili z Osnovno šolo Beltinci. V borbi za tretje mesto smo po zelo izenačeni tekmi izgubili proti Osnovni šoli Veržej z 2:1.

Naši učenci so prikazali zelo veliko odbojkarskega znanja, borili so se do zadnjih moči in nasprotnikom delali nemalo preglavic. Žal nam je za večji uspeh zmanjkalo malo izkušenosti, samozavesti ali le kanček športne sreče.

Končni vrstni red:

 1. mesto: OŠ Beltinci
 2. mesto: OŠ II Murska Sobota
 3. mesto: OŠ Veržej
 4. mesto: OŠ Kapela
 5. mesto: OŠ I Murska Sobota
 6. mesto: OŠ Odranci

Našo šolo so zastopali:

 • Žan Bedrač
 • Ruben Dubrovski
 • Frančišek Fekonja
 • Kristjan Fras
 • Filip Kovačič
 • Luka Marinič
 • Aleks Rautar
 • Tjan Šoštarič
 • Mitja Zemljič
 • Sašo Zupančič

Iskrene čestitke vsem nastopajočim, hvala pa tudi navijaški skupini (Iris, Zala, Kelly, Ana in Sendy), ki je naše fante bodrila z glasnim spodbujanjem.

Čestitke, Igor Prša.

 

Dostopnost