(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
6.5.2016 - Medobčinsko prvenstvo v atletiki - galerija slik

6.5.2016 – Medobčinsko prvenstvo v atletiki

Naši atleti so se ponovno odlično odrezali na medobčinskem prvenstvu v atletiki za posameznike, ki je potekalo v petek, 6. maja 2016 na OŠ Gornja Radgona. Štirideset učencev naše šole je osvojilo kar trinajst odličij, od tega kar 7 zlatih. Maja Fras, Nejc Lesjak, Filip Kovačič in Luka Marinič so osvojili bronaste medalje, Maja Pučko in Jakob Stanek srebrne, Ruben Dubrovski, Kristjan Fras, Tjaša Irgolič, Martina Koren, Alen Kozar, Maša Zupančič in Sašo Zupančič pa zlate medalje. Srebro je osvojila tudi moška štafeta 4×100 m v sestavi Filip Kovačič, Luka Marinič, Sašo Zupančič in Kristjan Fras.

Rezultati medobčinskega prvenstva v atletiki.

Pohvaliti moram prav vse tekmovalce, saj so dali vse od sebe in se maksimalno trudili po najboljših močeh, pa tudi to, da za nami, kot smo se dogovorili, ni ostala niti ena smet.

Iskrene čestitke prav vsem nastopajočim, Igor Prša.

Dostopnost