(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
13.5.2016 - Področno prvenstvo v atletiki - galerija slik

13.5.2016 – Področno prvenstvo v atletiki

Naši atleti so v petek, 13. maja, nastopili na področnem atletskem tekmovanju. Osvojili so kar dve zlati medalji (Maša Zupančič v skoku v višino ter Sašo Zupančič v metu vorteksa. Alen Kozar je osvojil srebro v teku na 300 metrov, Martina Koren pa bron v suvanju krogle. Osvojili pa smo tudi srebrno medaljo v štafeti 4 x 100 metrov (Filip Kovačič, Luka Marinič, Sašo Zupančič in Kristjan Fras), ki se šteje v medobčinsko prvenstvo, ko štafete nismo mogli izvesti. Odlično so nastopili tudi ostali, ki pa jim žal ni uspelo priti na stopničke.

Rezultati-atletika-področno-Murska Sobota.

Čestitke vsem nastopajočim, Igor Prša

Na državno prvenstvo, ki bo 8. junija v Kopru, se uvrsti 20/24 najboljših po rezultatu v posamezni disciplini iz vseh 17 področnih prvenstev po Sloveniji. Držimo palce. Rezultate lahko spremljate na spletni strani Timing Ljubljana.

Dostopnost