(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V petek, 10. 6. 2016 so predstavniki šolske skupnosti skupaj z mentorico svetovalno delavko Andrejo Strmšek obiskali zaposlene v Zasebni glasbeni šoli Maestro v Gornji Radgoni. V ponedeljek, 13. 6. 2016  nameravajo obiskati še zaposlene v Glasbeni šoli Gornja Radgona. Z izdelano pozornostjo želijo polepšati dan zaposlenim in tako širiti z dobrimi dejanji projekt Naključna prijaznost. Njihova mentorica Andreja Strmšek jih je spodbudila k sodelovanju v tem projektu. Učenci so sami izbrali, koga želijo obdariti z izdelano pozornostjo.

Naključna prijaznost je neprofitni, prostovoljni projekt, ki je razširjen po številnih državah in katerega ideja je, da posameznik naredi nekaj prijaznega in dobrega za drugo osebo, več oseb, skupnost ali okolje. Pri tem lahko ostane anonimen, osebi, ki ji je polepšal dan s svojim prijaznim dejanjem, pa pusti kartico »Naključna prijaznost«, s katero jo spodbudi za nadaljnje širjenje prijaznosti. Naključna prijaznost ni tukaj zato, da bi kogarkoli v karkoli prepričevali, ampak je tu preprosto zato, da nas vsak dan spomni, da imamo možnost narediti kaj dobrega za druge, saj s tem osrečujemo tako druge kot sebe. Zato je Naključna prijaznost namenjena vsem, ki so pripravljeni prispevati po svojih najboljših močeh za izboljšanje naše družbe. Zapomnite si, da šteje vse, kar pride iz srca. Od prijaznega pozdrava do dobrodelnega projekta. (http://www.janiprgic.com/nakljucna-prijaznost/)

Veseli smo, da tudi naša šola sodeluje v prostovoljnem projektu Naključna prijaznost.

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost