(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Današnji lep poletni dan (12. 8. 2016) se bo vpisal v zgodovino Osnovne šole Kapela. Po 37 letih, odkar je bilo prvič asfaltirano športno igrišče, je danes šolsko igrišče dobilo znova lepo novo podobo.  Igrišče je bilo na novo preplasteno z asfaltom, po tem, ko so že dalj časa v šolskih počitnicah potekala pripravljalna gradbena in druga dela. Do začetka šolskega leta bo šolsko igrišče pripravljeno in bo vabilo naše učence in krajane k različnim  športnim aktivnostim.

Hvala Občini Radenci, županu g. Janezu Rihtariču in direktorici OU ga. Mojci Marovič, ki sta s svojimi sodelavci poskrbela za uspešno kandidaturo občine na razpisu Fundacije za šport. Tako je naši občini uspelo pridobiti finančna sredstva za obnovo našega igrišča.

Prav tako poteka v poletnih počitnicah v šoli obsežna  obnova šolske kuhinje in jedilnice.

Priprave na novo šolsko leto 2016/2017 so seveda  že dalj časa v polnem teku. Veselimo se novega šolskega leta in prihajajočega otroškega živžava  in smeha na šolskem dvorišču in v učilnicah.

IMG_0223

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

 

 

 

Dostopnost