(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Spoštovani starši.

Vabimo Vas, da se udeležite 1. skupnega roditeljskega sestanka v ponedeljek, 19.  septembra 2016 ob 16.30 v telovadnici šole.

Starši  si želimo, da so naši otroci v šoli uspešni. Eden izmed načinov, kako lahko starši podpremo svojega otroka je tudi ta, da sodelujemo s šolo. Srečanja staršev z razrednikom so vedno dragocena, saj nam omogočijo neposreden stik z otrokovo učiteljico in postavijo temelje dobrega sodelovanja za celo šolsko leto.

Prisotnost na roditeljskem sestanku ob pričetku šolskega leta je dober način, da se seznanimo z otrokovo učiteljico in njenimi pričakovanji ter spoznamo prednostne usmeritve in naloge šole v tem šolskem letu.

Veselimo se srečanja z vami.

vabilo_SRS_2016

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost