(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V četrtek, 1. decembra 2016, so tudi naši učenci nastopili na dobrodelni prireditvi Društva prijateljev mladine Občine Radenci z naslovom Za srečo naših otrok. Prireditev sta povezovali osmošolki Karin Adanič in Eva Kegel pod mentorstvom učiteljice Alenke Kozar.
Z otroškimi ljudskimi plesi so se predstavili drugošolci Žiga Marinič, Anej Rožman Brumen, Vid Bajzek, Jan Fras, Amadej Filipčič, Filip Stanek, Gal Vršič, Eli in Živa Pirc, Ana Plajnšek, Žana Čolnik, Neža Lušanc, Maša Rožanc in Luna Stramič. Njihova mentorica je Slavica Kovačič.
Pod mentorstvom učiteljice Tatjane Perša so ob pesmi Najraje plešem rock’n’roll zaplesali prvošolci Skaj Mulec, Tijana Rožanc, Lili Domanjko, Eva Kavaš in Larisa Šafarič, tretješolke Lana Čolnik, Aneja Marinič, Daša Kovačič in Alina Bedrač ter četrtošolke Zala Koren, Zarja Stramič, Lana Denša in Polona Bračko.

Povezovalki programa

Povezovalki programa

Več o dogodku lahko preberete na spletni strani pomurje.si, kjer so objavljenje tudi fotografije.

http://www.pomurje.si/aktualno/pomurje/za-sreco-nasih-otrok-419920/

Dostopnost