(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
22.12.2016 - Medobčinsko v odbojki za starejše dečke - galerija slik

22.12.2016 – Medobčinsko v odbojki za starejše dečke

Na naši šoli se je v četrtek, 22.12.2016, potekalo medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše dečke. Tekmovanja so se udeležile tri šole Osnovna šola Kajetana Koviča Radenci, Osnovna šola Gornja Radgona in Osnovna šola Kapela. Kot vsako leto je to za našo šolo pravi dogodek z glasbo, navijači in nasploh vsem, kar spada na pravo športno prireditev. Na prvi tekmo so naši z odlično predstavo gladko, z 2:0 (25:10 in 25:9), opravili z OŠ Gornja Radgona. Na drugi tekmi so proti radenčanom odlično začeli in jih premagali. V drugem in tretjem nizu pa po pre/-veliko napakah na začetnem udarcu igra nikakor ni stekla. Radenčani so zmagali z 2:1 (14:25, 25:20, 15:9). V tretji tekmo so radenčani premagali radgončane z 2:0 (25:20 in 25:10).

Končni vrstni red:

  1. mesto OŠ Kajetan Kovič Radenci
  2. mesto OŠ Kapela
  3. mesto OŠ Gornja Radgona

Našo šolo so zastopali Miha Belna, Frančišek Fekonja, Mitja Kocbek, Tomi Kolarič, Alen Kozar, Jakob Stanek, Liam Šlibar, Teo Wajs, Teo Založnik, Mitja Zemljič in Marsel Žnuderl.

Čestitke vsem tekmovalcem za prikazano odlično igro.

Zahvala vsem, ki so pomagali, da je prireditev potekala tako, kot si lahko samo želimo:

  • Pisanje zapisnika: Manca Tomc in Maša Zupančič
  • Ročni semafor: Martina Koren
  • Glasba: Žan Kristjan Küčan, Eva Kegel
  • Fotografiranje: Sven Ploj, Brina Mauko, učiteljica Tina Klemenčič
  • Ostalo: hišnik, kuharsko osebje in ostali.

Čestitke, vesele praznike in srečno, zdravo in uspešno 2017 vam želim Igor Prša.

Dostopnost