(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Učenci Osnovne šole Kapela med policisti

Učenci Osnovne šole Kapela med policisti

V torek, 31. 1. 2017, smo izvedli tehniški dan za učence 8. in 9. razreda. Ogledali smo si Policijsko postajo Gornja Radgona, ECC Escada, Elrad, Radgonske gorice, Kozmetični salon Dermavitalis in spoznali poklice v delovnem okolju.
Bilo je zanimivo in poučno. Vsi gostitelji so se nadvse dobro pripravili in nam podjetja in poklice predstavili nazorno in celostno. Za trud in sodelovanje smo jim zelo hvaležni. Učenci so izvedbo dneva ocenili s povprečno oceno 9, (na lestvici do 10) kar nas spodbuja, da nadaljujemo začrtano pot karierne orientacije na naši šoli.
Hvala tudi učiteljicam Mariji Andrejč, Idi Petek, mag. Bernardi Roudi, ki si prispevale k temu, da je izvedba tekla v skladu z načrtom.

Fotografije bomo še dodali.

Zapisala: mag. Andreja Strmšek

Dostopnost