(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
13.10.2017 - Športni dan orientacija

13.10.2017 – Športni dan orientacija

V petek, 13. oktobra, so se učenci pomerili v orientaciji. Za približno 5 km dolgo progo in 6 kontrolnih točk, so najhitrejši potrebovali eno uro in eno minuto. Ker so skoraj vse ekipe uspešno našle vse kontrolne točke in oravilno rešile naloge na živi točki, je o razvrstitvi za najvišja mesta odločal čas.

Rezultati:

  1. mesto – Poskočni telebajski (Alen Kozar, Tjaša Irgolič, Brina Mauko, Žan Kristjan Küčan, Tomi Kolarič, Timotej Križanič)
  2. mesto – Demons (Gašper Koren, Anamari Žnuderl, Rene Sedlar, Jure Kutoš, Aljaž Kramberger, Lara Čolnik)
  3. mesto – Ka te briga (Eva Kegel, Teo Wajs, Doroteja Ploj, Staš Kramberger, Jakob Stanek)

Ekipe so bile sestavljene iz 4 do 6 članov, v vsaki skupini je moral biti tudi vsaj en predstavnik nasprotnega spola. Po tekmovanju smo podelili še nagrade najboljšim ekipam v orientaviji in posameznikom atletskega mnogoboja, ki smo ga opravili 4. oktobra.

Dostopnost