Tudi v letošnjem šolskem letu smo se odzvali povabilu Lions kluba Murska Sobota in na regionalni natečaj Plakat miru v Mursko Soboto poslali 5 plakatov (kolikor je bilo dovoljeno), ki so jih ustvarili učenci Osnovne šole Kapela pod mentorstvom učiteljice likovne umetnosti Ide Petek.

Te dni so nam iz Lions kluba Murska Sobota sporočili veselo novico, da je med pet finalistk mednarodnega natečaja Plakat miru izbran plakat učenke 7. razreda Ronje Slavič. Poleg tega plakata bodo še trije plakati naših učencev krasili letošnji koledar soboškega Lions kluba. To so plakati, ki so jih oblikovali: Gašper Koren, Žana Škerget iz 7. razreda in Saša Farič iz 8. razreda.

Vsi plakati bodo razstavljeni decembra na regijski razstavi v Maximusu.

Čestitke vsem ustvarjalcem plakatov, še posebej pa Ronji Slavič in tudi mentorici Idi Petek.

Kolektiv OŠ Kapela