(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
30.1.2018 - Področno prvenstvo v odbojki za starejše deklice

30.1.2018 – Področno prvenstvo v odbojki za starejše deklice

V torek, 30. januarja 2018, je v telovadnici Osnovne šole Ivan Cankar Ljutomer potekalo Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice. Našo šolo so zastopale učeke Eva Kegel, Brina Mauko, Maša Zupančič, Tjaša Irgolič, Karin Adanič in 9. razreda ter Ivona Mes, Ronja Slavič in Anamari Žnuderl iz 7. razreda. Tekmovanja so se poleg naše šole udeležile še Dvojezična osnovna šola Lendava, Osnovna šola I Murska Sobota in domačinke.

Kljub borbi in dobri igri našim ni uspelo premagati nobene izmed nasprotnic. To pa ne sme biti znak za razočaranje, saj imajo vse ostale šole močno zaledje iz kluba, ki ga mi žal pri dekletih nimamo. Konec koncev, smo le osvojili 4. mesto v Pomurju in si pridobili nekaj igralnih izkušenj, ki nam najbolj primanjkujejo. Veselimo se uspeha, da smo se s prvim mestom na medobčinskem prvenstvu kvalificirali na področno prvenstvo, kar je za šolo, kot je naša velik uspeh.

Še enkarat iskrene čestitke vsem. Igor Prša.

Dostopnost