(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
2.2.2018 - Šolski otroški parlament - galerija slik

2.2.2018 – Šolski otroški parlament

ŠOLSKI OTROŠKI PARLAMENT

V petek, 2. 2. 2018, je na naši šoli potekal ŠOLSKI OTROŠKI PARLAMENT.  Udeležili so se ga učenci od 1. do 9. razreda in tudi otroci iz vrtca Grozdek. Tema letošnjega parlamenta je bila Šolstvo in šolski sistem, ki zajema široko področje delovanja šole, načinov poučevanja, učnih vsebin in odnosov v šoli.

Učenci od 4. do 9. razreda so predstavili svoja izhodišča o obravnavani temi, ki so jo obravnavali skupaj z razredniki in na različne načine prikazali, kako vidijo dogajanje v šoli. Učenci prve triade pa so se predstavili s plakati.

Tema je bila učencem pisana na kožo, saj smo bili priča zanimivim, kvalitetnim in poučnim predstavitvam.

Pohvala gre učiteljem, ki so učence odlično pripravili ter učencem, ki so motivirano pristopili k delu.

Zapisala: Lucija Kret

Dostopnost