(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
18.5.2018 - Področno prvenstvo v atletiki - galerija slik

18.5.2018 – Področno prvenstvo v atletiki

V petek, 20. maja 2018, je na stadionu pri Osnovni šoli I Murska Sobota potekalo področno prvenstvo osnovnih šol v atletiki za posameznike. Tekmovanja se je udeležilo 14 učencev naše šole: Maj Bajzek (met vorteksa), Gašper Koren (skok v daljino), Ronja Slavič (tek na 60 m), Anamari Žnuderl (skok v daljino in štafeta), Anej Belak (štafeta), Martina Jelen Smolko (skok v višino), Jakob Stanek (skok v višino), Patricija Draganič (met vorteksa), Tjaša Irgolič (skok v daljino in štafeta), Mitja Kocbek (tek na 60 m in štafeta), Alen Kozar (šatefeta), Timotej Križanič (skok v višino in štafeta), Brina Mauko (met vorteksa in štafeta) ter Maša Zupančič (skok v višino in štafeta).

Brina Mauko je osvojila bronasto medaljo v metu vorteksa, Gašper Koren pa srebrno medaljo v skoku v daljino.

Ker na medobčinskem prvenstvu v Gornji Radgoni nismo izvedli štafetnih tekov, se rezultati štafet štejejo tudi za medobčinsko prvenstvo. Dečki so tako rezultatom medobčinskega prvenstva dodali še 4. mesto, dekleta pa odlično 2. mesto.

Rezultati

2018_05_18-Rezultati atletika področno MSOS.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem, Igor Prša.

Dostopnost