(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Žogarija v Murski Soboti

Žogarija v Murski Soboti

V sredo, 23. maja 2018, so učenci 2. in 4. razreda izvedli športni dan in se udeležili zabavnega medšolskega tekmovanja Žogarija v Murski Soboti. Sodelovalo je 5 osnovnih šol iz Pomurja, učenci pa so se pomerili v igranju nogometa 3 na 3, spretnostnih igrah, kvizu znanja ter v igri Vragolije Žogarije. V igri Tudi vi, profesor, pa so sodelovali tudi učitelji. Naša ekipa učencev je imela modro barvo, zelo aktivni pri navijanju pa so bili tudi učenci, ki sicer niso tekmovali. Drugošolci so se predstavili tudi s plesno točko Siva pot. Kot edina šola pa smo sodelovali tudi v akciji zbiranja odpadnega papirja.

 

Dogodek je snemala ekipa TV Slovenija. Oddaja Žogarija se predvaja premierno vsako nedeljo dopoldan, ponovitev pa si je možno ogledati ob četrtkih, okrog 18.00 ure.

Več informacij o dogodku lahko preberete tudi na spletni strani SobotaInfo. Klikni povezavo

Dostopnost