(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
6.19.2018 - Zaključna prireditev - CIRKUS - galerija slik

19. 6. 2018 – Zaključna prireditev – CIRKUŠKI SVET

Letošnja zaključna prireditev, ki je bila 19. junija 2018, je nosila naslov Ko cirkuški oder zaživi … Cirkuški svet je poln zabave, smeha, številnih vragolij, akrobacij in čarovniških trikov. V njem se  združujejo ustvarjalnost, vztrajnost in igra. In nekaj te ustvarjalnosti in zabave smo prikazali tudi na našem odru. Učenci so nas očarali  s svojimi dramskimi, plesnimi in pevskimi sposobnosti, navdušeni pa smo bili tudi nad gibčnimi gimnastičarkami.  Kot se spodobi za cirkus, pa niso manjkali niti klovni in žonglerji.

Prireditev so povezovale dramske slike, ki so prirejene po književnem delu Ferija Lainščka Velecirkus Argo. Prizori so se lepo povezovali s temo zaključne prireditve, prav tako pa so v sebi nosili globlje sporočilo. V tem svetu nista pomembni le besedi imeti in želeti, ampak predvsem besedi dati in žrtvovati.

Alenka Kozar

 

Dostopnost