(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Teden otroka v OPB

V tednu otroka od 1. 10. 2018 – 5. 10. 2018 smo v oddelkih podaljšanega bivanja izvedli več prostočasnih aktivnosti, saj je bila tema letošnjega tedna otroka PROSTI ČAS. Učenci so po želji ustvarjali različne izdelke s katerimi smo okrasili našo šolo. V svoje ustvarjanje so se zelo vživeli in bili pri izdelovanju zelo inovativni.

Na četrtkovem kostanjevem pikniku smo izvedli dejavnosti nekoliko drugače. Pred šolo smo postavili in okrasili strašilo z jesenskimi pridelki, na mizah so učenci izdelovali gosenice iz odpadnega listja, naglavni jesenski venček in strašila za okna.

Posladkali smo se tudi s sladkimi kostanji, risali s kredami na asfaltno podlago in igrali skrivalnice.

Kako pa smo se imeli, pa si poglejte v galeriji.

Aktiv učiteljic/učiteljev OPB

Dostopnost