(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Peka piškotov v OPB

Peka piškotov v OPB

December… mesec poln skrivnosti, mističnosti in lepih želja.

Da bi v tem duhu vzgajali tudi naše učence, smo v mesecu decembru v podaljšanem bivanju pisali sporočila in voščila ter izdelovali različno praznično dekoracijo, kjer nas je spremljala čarobna glasba. Pekli smo piškote in skupaj z devetošolci izvedli šolski ples. Zadnji teden pred prazniki smo povabili sosednjo skupino iz vrtca Grozdek in našo ravnateljico mag. Andrejo Strmšek na praznično čajanko, kjer so se vse tri skupine podaljšanega bivanja predstavile s svojimi točkami (petjem, igranjem na glasbila). Gostje so se skupaj z nami posladkali s sladkim čajem in našimi izdelanimi medenjaki, domov pa so si lahko odnesli ročno izdelano darilce učencev OPB-ja z voščilom.

Veseli december je bil na naši šoli čaroben, ustvarjalen, predvsem pa vesel in sproščen.

Učitelji OPB

Dostopnost