(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
30.2.2019 - Medobčinski otroški parlament - galerija slik

1.3.2019 – Medobčinski otroški parlament

V petek, 1. marca 2019, je DPM Radenci v sodelovanju z Osnovno šolo Kapela organiziralo Medobčinski otroški parlament z osrednjo temo Šola in šolski sistem. Mladi parlamentarci iz Osnovne šole in vrtca Apače, Osnovne šole dr. A. Trstenjaka Negova, Osnovne šole Gornja Radgona, Osnovne šole Kajetana Koviča Radenci, Osnovne šole Kapela, Osnovne šole Sveti Jurij ob Ščavnici so v uvodu predstavili zaključke šolskih otroških parlamentov ter podali nekaj svojih razmišljanj. V delavnicah so se spoznavali, razpravljali o različnih izzivih, zapisovali prijazna sporočila ter podali predloge za nove teme. Mladi so izpostavili zavedanja o pomenu odnosov za dobro počutje in ugoden razvoj. Učenci Osnovne šole Kapela, ki so se tokrat preizkusili tudi v vlogi gostiteljev, so nalogo opravili odlično.

Iskrene čestitke učencem – Gašperju, Jakobu, Juretu, Ronji in Svenu ter mentorici učiteljici Luciji Kret za jasno predstavitev ter organizacijo dogodka. Hvala tudi učencem in zaposlenim za pomoč.

Dostopnost