(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
19.4.2019 - Državno prvenstvo v kegljanju - galetija slik

19.4.2019 – Državno prvenstvo v kegljanju.

Na kegljišču kegljaškega kluba Triglav iz Kranja je bilo Državno prvenstvo v kegljanju za osnovne šole. Učenci so tekmovali v disciplini 60 lučajev na polno. Udeležili so se ga tudi učenci iz dveh pomurskih šol, ki so bili najboljši na regijskem prvenstvu.

Najbolje je tekmoval pri mlajših dečkih, učenec iz OŠ Kapela, Žan Pirc, ki je s 355 podrtimi keglji osvojil 2. mesto. Nino Klemenčič iz OŠ Kajetana Koviča Radenci je s 294 podrtimi keglji zasedel 15. mesto. Solidno so nastopili tudi: ml. deklica Sandra Jovičevič, ml. dečko Aljaž Ružič, st. deklica Zala Podlesek in st. dečki, Timi Klobasa, Bine Pelcl in Albin Kurtovič, vsi iz OŠ Kajetana Koviča Radenci.

Zapisal prof. Zdravko Mauko, OŠ K.K. Radenci

Čestitke Žanu za izjemen uspeh.

Dostopnost