(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Podelitev priznanj sodelujočim šolam

Zavod za turizem in šport Radenci je v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije v soboto, 11. maja 2019, organiziral 1. mini olimpiado v naši občini. Sodelovali so učenci prve triade OŠ Gornja Radgona, OŠ Kajetana Koviča Radenci in OŠ Kapela. Barve naše šole so zastopali prvošolci Mark Vaupotič, Jernej Jurjovič, Taj Frčko in Luka Šafarič, drugošolca Ajda Puntigam in Erik Novak ter tretješolka Sofija Jurjovič. Spremljala jih je učiteljica Tatjana Perša, zanje pa so navijali tudi starši. Učenci so se preizkusili v različnih športnih disciplinah in spretnostih – nogomet, odbojka, hoja v paru na smučkah, ples in rokomet. Kot animatorja v spretnostih odbojke sta sodelovala tudi učenca naše šole Gašper Koren in Teo Založnik – člana Odbojkarskega kluba Radenci. Na mini olimpiadi je v ospredju športni duh in prijetno druženje, zato so zmagovalci vsi sodelujoči, ki so prejeli tudi posebna priznanja in nagrade Olimpijskega komiteja Slovenije.

Tatjana Perša

Dostopnost