(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Predstavitev Portugalske

V petek, 10. maja 2019, je na trgu kulture v Murski Soboti potekala zaključna prireditev projekta Evropska vas. Na stojnicah je države Evropske unije predstavilo 30 pomurskih šol. Učenci OŠ Kapela so v tem šolskem letu podrobneje spoznavali Portugalsko, na zaključku projekta pa je sodelovalo 8 učenk, ki so postavile stojnico s predstavitvijo in izdelki te države. Mentorica projekta na šoli je bila učiteljica Lucija Kret. Učenke so se predstavile tudi s prizorčkom na osnovi legende z naslovom Kako je pisan petelin postal sinonim Portugalske. Sodelovale so učenke Aneja Marinič, Polona Bračko, Melisa Čuček, Lana Denša, Zala Koren, Tea Kovač Ružič, Tjaša Krajnc in Zarja Stramič. Njihova mentorica je učiteljica Tatjana Perša.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate tudi reportažo.

Reportaža o Evropski vasi

 

 

Dostopnost