(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
16.5.2019 - Medobčinsko prvenstvo v nogometu za mlajše dečke - galerija slik

16.5.2019 – Medobčinsko prvenstvo v nogometu za mlajše dečke

Mlajši učenci (7. razred in mlajši), so se v četrtek, 16. 5. 2019, udeležili medobčinskega turnirja v malem nogometu, ki je bil v veliki telovadnici pri OŠ Kajetana Koviča Radenci. Tekmovanja se je udeležilo pet šol upravne enote Gornja Radgona, OŠ Apače, OŠ Gornja Radgona, OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici, OŠ Kajetana Koviča Radenci in OŠ Kapela.

Našo šolo so zastopali Nejc Roman Leljak, Amadej Filipčič, Jernej Koren, Maj Bajzek, Luka Domajnko Maj Cehtl in Anej Roman Leljak. Naši učenci so igrali zares odlično in premagali OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici in OŠ Gornja Radgona, izgubili pa proti OŠ Kajetana Koviča Radenci in OŠ Apače.

Končna lestvica

  1. mesto OŠ Kajetana Koviča Radenci
  2. mesto OŠ Apače
  3. mesto OŠ Kapela
  4. mesto OŠ Gornja Radgona
  5. mesto OŠ Sveti jJurij ob Ščavnici

Vse ekipe so pokazale zelo dober nogomet tako, da so bili boji zelo tesni, izenačeni in napeti do končnega sodniškega žvižga.

Iskrene čestitke vsem za vrhunsko predstavo, Igor Prša.

Dostopnost