(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V četrtek, 30. 5. 2019, so mlade ustvarjalke skupaj z mentoricama Alenko Kozar in Bernardo Roudi preživele čudovit dan na nagradni ekskurziji za sodelovanje v literarnem natečaju Spominska obeležja pripovedujejo.  Skupaj z udeleženci iz drugih pomurskih šol so si ogledale Policijsko akademijo v Tacnu, predsedniško palačo, Vojašnico Edvarda Peperke ter Muzej novejše zgodovine.
Ob druženju z vrstniki  so spoznale veliko novega o delu slovenske vojske in policije ter v muzeju podoživele trenutke novejše zgodovine. Nagradne ekskurzije v izvedbi petih domoljubnih in veteranskih organizacij Pomurja so se udeležile Ana Plajnšek, Neža Lušanc, Daša Kovačič, Lana Čolnik, Lana Denša, Zala Koren, Alina Gorza, Alina Misja, Saša Farič, Katja Slekovec in Julija Vogrinec.

Zapisala: mag. Bernarda Roudi

Dostopnost