(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Športni dan - kros

Športni dan – kros

V sredo, 25. septembra 2019, so učenci od 1. do 5. razreda v prijetnem jesenskem vremenu izvedli prvi športni dan. Zjutraj so si v telovadnici najprej ogledali zanimivo predstavitev športa »judo« v izvedbi predstavnikov kluba iz Ljutomera, ki na naši šoli že nekaj let izvajajo popoldanske aktivnosti za učence. V nadaljevanju je sledil kros po razgibanem terenu, ki je vseboval tudi tek po stopnicah navzgor, kar je bilo učencem še posebej všeč. Po krosu so se učenci od 1. do 3. razreda odpravili na pohod proti Atilovemu gradu, si ogledali »grad« ter prisluhnili legendi o Atili. Po vrnitvi nazaj je sledila tekma v priljubljeni igri »med dvema ognjema«. Učenci 4. in 5. razredov pa so pri šoli izvajali atletski troboj v sodelovanju z ZTIŠ Radenci.

Dan je minil aktivno in v športnem duhu, saj so se učenci borili športno in po svojih najboljših močeh.

Učiteljica Tina Klemenčič

Dostopnost