(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Pozdravljeni v drugem tednu učenja na daljavo!
Učiteljice v jutranjem varstvu in podaljšanem bivanju še naprej pripravljamo nabor idej za zanimivo in aktivno preživljanje prostega časa. Dnevi, ki jih morajo otroci preživeti v izolaciji, so lahko zanje dolgočasni in zahtevni tudi s čustvenega vidika. Igre in zanimive aktivnosti jim lahko pomagajo vsaj malo preusmeriti misli od dogajanja okoli nas.
Dragi učenci, vabimo vas, da najdete kaj zase, da bodo dnevi hitreje in aktivneje minili.
JUV
– jutranja telovadba,- pospravljanje sobe
– risanje, ogled poučne risanke, igranje z igračami…
– pomoč staršem pri pripravi zajtrka
– presenečenje za mamo ob materinskem dnevu
– branje pravljice, ilustracija
– reševanje ugank, barvanje pobarvank
– namizne igre
OPB 1 (1. in 3. razred)
OPB 2 (2. in 4. razred)
OPB 3 (4. in 5. razred)
SVETOVALNA SLUŽBA
Šolska svetovalna delavka in specialna pedagoginja sta vam pripravili vaje za boljšo koncentraciji in pozornost, da boste lažje opravljani naloge, ki vam jih pošiljajo učiteljice. Med delom ne pozabite na odmore, ki naj ne bodo daljši od 10 minut, lahko so pa aktivni.
Po opravljenih obveznostih pa se lahko sprostite z različnimi tehnikami sproščanja.
Bodite pridni, predvsem pa ostanite zdravi.
Učiteljici Teja Tušak in Urška Legen
Dostopnost