(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Dragi učenci, spoštovani starši!

Sporočamo vam, da bomo glede na trenutno epidemiološko sliko v zvezi s COVID-19 s poukom pričeli v torek, 1. 9. 2020, ob 7.30 (razen prvošolci, ki jih pričakujemo ob 9.15) v šoli po modelu B. To v splošnem pomeni, da bomo nadaljevali približno na tak način, kot smo končali. Osnovni pogoj za to je, da učenci in zaposleni v šolo prihajamo zdravi. Zaradi zdravja vseh nas bomo tudi v letu 2020/2021 upoštevali medosebno razdaljo 1,5m oz. 2m in učence dosledno spodbujali k higieni umivanja rok in kašlja. Učenci različnih razredov se ne bodo smeli prosto mešati, saj v nasprotnem povečujemo možnost, da se okužba razširi med razredi, kar bi lahko pomenilo, da bi vsi morali ostati doma in delati na daljavo, česar pa si ne želimo. V razredu maske niso potrebne. Boste pa jih nosili med gibanjem po šoli (odhod na stranišče, zamenjava učilnice v primeru specialnih učilnic, obisk knjižnice ipd.). Prijazno vas prosim, da prvi dan v šolo prinesete svojo masko. Sicer smo v šoli zagotovili 2 pralni maski za vsakega učenca in pričakujemo, da imate masko vsak dan s seboj. Maske so potrebne tudi med vožnjo z avtobusom.

Kljub posebnim pogojem, se veselimo ponovnega snidenja z vami.

Ostanite zdravi in kmalu se vidimo.

mag. Andreja Strmšek, ravnateljica OŠ Kapela

Dostopnost