(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Dragi učenci, spoštovani starši! Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se, zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARSCoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.
Učenci, v tem času si naberite moč in motivacijo za nadaljnje delo v šoli. Dobro je, da ohranjate učno in tudi fizično kondicijo. V tem času lahko utrdite, kar ste se do sedaj učili, berete za sprostitev, za bralno značko ali domače branje, si pripravite kakšno predstavitev, ki vam je dodeljena, ste telesno aktivni, ustvarjate, rišete, rešujete matematične in logične uganke, si ogledate dokumentarne filme in oddaje. Ob tem vam bo čas ostal tudi za tisto, kar radi počnete za svojo zabavo in sprostitev. Ostanite doma, ostanite zdravi in upam, da se kmalu vidimo v šoli. mag. Andreja Strmšek, ravnateljica

Dostopnost