Izteka se leto 2020, ki je bilo v marsikaterem pogledu precej drugačno od preteklih let, in skorajda ga ni posameznika, ki si v teh časih ne bi želel, da se 2020 končno izteče. V srcih ljudi se rojevata upanje in hrepenenje, da bo prihajajoče leto prineslo izpolnitev srčnih želja, ki jih bomo letos najverjetneje vsi postavili pred materialne.

Četrtošolci so razmišljali o tem, kaj bi postavili na najvišja mesta na seznamu želja za novo leto 2021. Brez premisleka so izstrelili odgovore kot: šola v živo, svoboda, svet brez mask, dovoljeni treningi, druženje s prijatelji, odprte meje, dovoljeni obiski … Seveda pa niso manjkale tudi želje po veselju, sreči, ljubezni, uspehu in zadovoljstvu.

Vsem zaposlenim na OŠ Kapela, vsem učencem in njihovim staršem ter vsem prijateljem naše šole želimo ZDRAVO, SVOBODNO in DRUŽABNO NOVO LETO 2021.

Četrtošolci z razredničarko Tino Klemenčič