(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Ju hu hu, sneg je tu! Ker je zapadel sneg in ni pričakovati, da se bo dolgo ohranil, bomo izkoristili trenutek in v ponedeljek, 1.2.2021, z učenci od 7. do 9. razreda izvedli športni dan na temo Zimske radosti. Športni dan bomo začeli ob 8.20, s skupnim uvodnim video srečanjem na običajni povezavi za šport.

Učenci bodo izvajali različne dejavnosti na snegu. Zaradi šolanja na daljavo, učitelji ne bomo mogli zagotavljati varnosti, zato prosimo starše, da nam pri tem pomagate. Še posebno pozornost moramo posvetiti varnosti in primerni opremi. Vjudno prosimo, da je pri dejavnostih prisotna odrasla oseba. Na sneg se odpravimo le v primerni opremi:
– primerni visoki čevlji
– kapa/čelada
– rokavice
– smučarski kombinezon ali smučarske hlače in smučarska bunda.

Na kaj moramo biti pozorni pri sankanju, si preberite ne tej povezavi tukaj.

Zaradi premale kolečine snega smučanje odsvetujem, za v bodoče pa je tukaj povezava do 10 FIS pravil za smučarje. Tukaj pa so pravila predstavljena še s stripom.

Ne pozabite pa tudi upoštevati pravil NIJZ za preprečevanje širjenja nalezljivih bolezni.

Dostopnost