(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
  • Prvi dan:

Učenci 1., 2. in 3. razreda z učiteljicami smo srečno prispeli na Areh in se nastanili po sobah v Čandrovi koči. Spoznali smo okolico s cerkvijo sv. Areha in umetnim jezerom ter se naučili uganko o planinski markaciji. Po kosilu smo se odpravili na pohod do hotela Zarja in med potjo spoznali razlike in značilnosti bora, macesna, smreke in jelke. Zvečer nas je obiskal lovec in nam predstavil zanimivosti o gozdnih živalih.

Fotografije so v galeriji.

Drugi dan:

Izvedli smo daljši pohod s kosilom v naravi. Spremljalo nas je sonce in dobra volja. Po vrnitvi na Areh smo škratom gradili hiške in pokazali veliko ustvarjalnosti ter sodelovanja v skupinah. Po večerji nas je zabaval čarovnik Gregor. Nato smo se s svetilkami vrnili v škratovo deželo, kjer so nam škratki v zahvalo za hiške pustili bonbone. Hura! Bil je zelo zabaven dan!

Dostopnost