(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Na naši šoli plastične zamaške pridno zbiramo skozi celo šolsko leto. Tudi v letošnjem šolskem letu se je Osnovna šola Kapela prijavila na ustvarjalno-trajnostni natečaj Zamaškonjam 2023 podjetja Office&More. Zbiralna akcija poteka od 1. 2. do 31. 3. 2023. Zbrani zamaški bodo podarjeni društvu Vesele nogice.

Poleg dobrodelnosti, lahko zbiranje zamaškov našim učencem prinese tudi nagrado. Prvih pet prijavljenih šol, na katerih bodo zbrali največ zamaškov, bo nagrajenih z bogatimi paketi likovnih potrebščin Jolly. S paketom likovnih pripomočkov Jolly, pa bodo nagradili tudi šolo, ki bo izdelala najbolj izvirnega Zamaškonjama, letos z maskoto dvornega norčka Jolly.

Vabimo vse učence šole, njihove starše in zaposlene na šoli da še naprej pridno zbiramo zamaške, saj lahko en majhen zamašek nekomu spremeni življenje, obenem pa nam lahko prinese nagrado. Zbrane zamaške lahko prinesete in »nahranite« našega Zamaškonjama, ki bo letos spremenil svoj videz in bo postal dvorni norček Jolly.

Že vnaprej se vsem zahvaljujemo za sodelovanje.

Učiteljica in mentorica Damjana Flisar

Dostopnost