(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V ponedeljek, 20. februarja 2023, je v telovadnici pod mentorstvom učiteljice Anje Jurgec potekal že 33. šolski otroški parlament. Letošnja tema, o kateri so svoja razmišljanja, skrbi in mnenja predstavili mladi parlamentarci, je »duševno zdravje otrok in mladih«. Učenci od 1. do 3. razreda so se o temi pogovarjali znotraj pouka ter izdelali plakate, učenci od 4. do 9. razreda pa so se predstavili v telovadnici v obliki predstavitve mnenj, dramatizacij, pesmi in rezultatov anket, ki so jih izvedli na to temo. Prireditev je s svojimi nastopi popestril tudi šolski bend.

Izbrani predstavniki naše šole se bodo udeležili medobčinskega otroškega parlamenta, v torek, 11. aprila 2023, pa bo v Državnem zboru RS potekal še državni otroški parlament.

Dostopnost