(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V sredo, 15. 11. 2023, smo se Jaka Cipot, Mark Vaupotič in Matej Zamuda zgodaj zjutraj z vlakom opravili v Ljubljano na snemanje rubrike Hitri lončki, ki je del oddaje Male sive celice. Igra Hitri lončki je narejena po vzoru svetovno znane igre Speed Stack. Prebili smo se skozi predtekmovanje, se tako uvrstili med 32 najhitrejših ekip v Sloveniji in s tem bili nagrajeni s snemanjem v živo v velikem studiu RTV Slovenija v Ljubljani.

Pokazali smo veliko spretnosti, vendar nam je na koncu piramida lončkov za zmago malo ponagajala. Vabljeni, da si ogledate oddajo Male sive celice v soboto, 23. 12. 2023, na TV Slovenija 1.

Po končanem snemanju smo se odpravili še na potep po ljubljanskih ulicah, kjer smo si ogledali Prešernov spomenik, Plečnikovo Tromostovje, Kongresni trg, stavbo slovenskega parlamenta, Cankarjev dom in se z vzpenjačo povzpeli na Ljubljanski grad.

Bila je zanimiva in prijetna izkušnja, ki nam bo ostala v lepem spominu.

Jaka, Mark in Matej iz 6. razreda z mentorjem učiteljem Petrom Korošcem

Dostopnost